Brwi

makijaż permanentny brwi Naturalny wygląd

Czasem nasze naturalne brwi nie wyglądają estetycznie. Mają nieregularny kształt, są rzadkie i jasne, prawie niewidoczne. Kształtem, szerokością i kolorem brwi można twarz odmłodzić, wyszczuplić, zaokrąglić, wyłagodzić lub też zaostrzyć  rysy. Makijaż permanentny daje możliwość uzyskania efektu brwi praktycznie idealnych i to w sposób zupełnie naturalny.

W pierwszej kolejności należy ustalić kolor pigmentu i efekt jaki chcemy uzyskać, po czym bezpośrednio na skórze rysowany jest szkic. Pozwoli to na dopasowanie odpowiedniego kształtu brwi. Za pomocą makijażu permanentnego można podkreślić ich naturalny łuk, uzupełnić przerzedzone miejsca, a w razie potrzeby je przedłużyć. Dla zachowania niezmienionych rysów twarzy nie zaleca się radykalnej zmiany kształtu brwi. Jeśli chodzi o barwniki to najczęściej stosuje się odcienie brązu i szarości.

Przed przystąpieniem do zabiegu nakładany jest krem znieczulający. Następnie przy użyciu specjalnego aplikatora z jednorazową końcówką wprowadza się do warstwy naskórka wcześniej wybrany pigment. Na zakończenie okolica poddana zabiegowi zostaje zdezynfekowana i nałożony zostaje krem łagodzący o działaniu przeciwzapalnym. Po około 2 dniach od nałożenia barwników, skóra zaczyna się złuszczać i pokrywać strupkami. Należy odczekać do momentu, gdy znikną one zupełnie (zazwyczaj 2 tygodnie) i wówczas wykonuje się korektę, która jest wliczona w cenę zabiegu.

Nowość!! Technika microblading

Microblading to najnowsza technika pigmentacji brwi, która polega na dorysowaniu włosków na skórze. Metoda ta pozwala precyzyjnie uzupełnić lub odtworzyć brwi poprzez wprowadzenie pigmentu do warstwy kolczystej naskórka. W przeciwieństwie do pozostałych technik, microblading wykonujemy urządzeniem ręcznym, nie maszynką elektryczną.

Efekt końcowy do złudzenia przypomina piękne, regularne i naturalne brwi.

Pielęgnacja po zabiegu

Po wykonaniu makijażu permanentnego, skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Twarz należy przemywać wodą lub delikatnym mleczkiem. Przez 7 dni po zabiegu nie należy stosować mydła i kosmetyków. Przez 2 tygodnie skóra powinna być natłuszczana wazeliną lub inną maścią łagodzącą np. Alanatn.

Strupków absolutnie nie należy odrywać, ani w żaden sposób w nie ingerować - muszą odpaść same aby skóra wygoiła się naturalnie nie pozostawiając blizn. Przez 14 dni po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny, solarium. Opalanie się jest niewskazane przez 6 tygodni po wykonaniu makijażu.

Efekt makijażu permanentnego

Makijaż permanentny podkreśli kształt brwi i wyrówna istniejące asymetrie. Dzięki wytatułowaniu łuku brwiowego rysunek brwi będzie wyraźnie przycieminiony, podkreśli oprawę całego oka. Makijaż permamentny nie zastąpi systematycznej regulacji brwi, u niektórych Pań konieczne jest też przyciemnianie brwi henną (niestety stosowanie henny przyspiesza zanikanie pigmentu).

Makijaż permanentny brwi utrzymuje się przez ok. 3-4 lata, jednak aby brwi były zawsze perfekcyjne poleca się regularne ich odświeżanie, zazwyczaj co 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

 • ciąża i karmienie piersią
 • anemia, epilepsja, cukrzyca, hemofilia
 • łuszczyca, bielactwo
 • zakażenie gronowcem
 • nadciśnienie tętnicze, małopłytkowość
 • infekcja dróg oddechowych, podwyższona temperatura
 • przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych i antybiotyków
 • planowanie w najbliższym czasie badań tomografem
 • choroby nowotworowe i chemioterapia (wymagana konsultacja lekarska)
 • silne alergie skórne
 • choroby zakaźne
 • nadwrażliwość na ból

Czas trwania zabiegu

 • makijaż permanentny brwi - 2 godz

CENNIK MAKIJAŻU PERMANENTNEGO TUTAJ

Czy wiesz, że... Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi zalecane jest wykonać profesjonalny peeling mechaniczny lub złuszczenie kwasami owocowymi (eksfoliacja). Po peelingu brwi się znacznie lepiej i szybciej się pigmentują i dłużej utrzymuje się później barwnik.

Salon Kosmetyczny zaprasza na zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kosmetolog.

Gabinet Kosmetyczny Malwina Tomicka w Szczecinie ma w swojej ofercie zabiegi pielęgnacyjne, którą pozwolą poczuć się pięknie. Moje profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetologa, pozwala na rzetelne przeprowadzanie zabiegów i spełnienie oczekiwań moich Klientek. Pracuję przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i preparatów. Oferta mojego salonu kosmetycznego obejmuje specjalistyczne zabiegi, jak choćby mezoterapię czy mikrodermabrazję. Moje Klientki chętnie poddają się oczyszczaniu twarzy, które pozwala odetchnąć zmęczonej skórze. Wizyta w moim Salonie Kosmetycznym w Szczecinie przyniesie pomoc Twojej skórze oraz pozwoli odpocząć i spędzić czas w kojącej atmosferze.

Wizyta w Studio Urody wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Salon Piękności w Szczecinie Malwina Tomicka zlokalizowany jest w centrum naszego miasta. Dzięki temu, nawet przy obecnym trybie życia w ciągłym biegu, można wstąpić do mojego Salonu Kosmetycznego po chwilę ukojenia. Jako doświadczona kosmetolog troskliwie zajmę się Twoją skórą, i pomogę odzyskać jej dawny blask. Rodzaj użytych preparatów dobieram indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry, aby wykonane przeze mnie zabiegi przyniosły optymalny efekt. Terminy wizyty w moim Gabinecie Kosmetycznym w Szczecinie ustalamy wspólnie, by był najbardziej dogodny dla obu stron.

Zabiegi pielęgnacyjne oraz przedłużanie rzęs wydobędą urodę każdej Kobiety.

Aby zadbać o odpowiedni wygląd dłoni proponuję wizytę w moim Salonie Kosmetycznym mieszczącym sie w Szczecinie oferuję manicure, parafinę na ręce i tipsy. Wypielęgnowane dłonie z zadbanymi paznokciami przyciągają uwagę. Warto zdecydować się na zabiegi poprawiające elastyczność, nawilżenie i koloryt skóry, co z pewnością wpłynie na lepsze samopoczucie. Na liście moich usług znajduje się makijaż permanentny, który cieszy się powodzeniem wśród aktywnych Kobiet, nie znajdujących czasu na codzienny staranny makijaż. Nie zmęczone stopy polecam pedicure, który ma dobroczynny wpływ na zmęczone nogi. Wykonuję profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Szczecinie, dzięki czemu Wasze spojrzenie nabierze głębi.

GABINET KOSMETYCZNY

MALWINA TOMICKA


ul. Gen. Rayskiego 39
70-426 Szczecin
tel. 787 157 007
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Makijaż permanentny