Regulacja brwi

regulacja brwi Depilacja brwi woskiem

Brwi są istotnym elementem oprawy oczu, dlatego nie bez znaczenia jest ich kształ, gęstość i barwa. Depilacja brwi jest zabiegiem bardzo popularnym, a przy tym szybkim i bezproblemowym. Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy i powiększyć małe oczy.

Regulacja brwi polega na usunięciu zbędnych włosków. W moim Gabinecie wykonuję to przy użyciu wosku, co jest metodą niezwykle komfortową dla Klientki, ponieważ odczywanie bólu jest naprawdę minimalne. Większość Pań zdecydowanie woli woskowanie brwi niż skubanie pęsetką pojedynczych włosków. Po zabiegu pozostaje lekkie zaczerwienienie, które jednak szybko znika. Regularna depilacja czyni ją zupelnie bezbolesną, bowiem odrastające włoski są jaśniejsze i słabsze.

Brwi a kształt twarzy

Brwi powinny być dopasowane do kształtu twarzy, ale także powinny zachować pierwotną linię. Wprawdzie zmienia się moda, ale istnieją ponadczasowe zasady, których przestrzeganie gwarantuje ładny, interesujący wygląd twarzy.

  • Jeśli mamy twarz owalną, możemy zostawić naturalny rysunek brwi. Pamiętać jednak musimy, że włoski powinny układać się w kształt łagodnego łuku.
  • Przy twarzy okrągłej najlepiej brwi o kształcie lekkiego trójkąta (nigdy okrągłe!), ponieważ optycznie nieco wydłużają buzię.
  • Twarz kwadratowa jest zwykle dość duża - więc brwi nie mogą być cienkie jak niteczki, lecz szersze o łagodnym łuku.
  • Do twarzy o kształcie gruszkowatym (szerokiej w dolnej części) pasują brwi średniej grubości o łagodnym łuku.
  • Twarz trójkątna (szeroka część górna) wymaga brwi, których końce unoszą się w górę.

Inne zabiegi na brwi

Depilacja brwi to drobny zabieg, który daje duże efekty. Po wyregulowaniu brwi najlepiej pomalować henną, szczególnie jeśli wybieramy się na urlop. Kolor jest trwały, nie ściera się. Od czasu do czasu powinniśmy położyć na brwi specjalne pielęgnacyjne odżywki - sprzedaje się je w opakowaniach podobnych do tuszu do rzęs, z taką samą szczoteczką. Tą właśnie szczoteczką nakłada się odżywkę.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  • uczulenie na wosk
  • choroby i stany zapalne skóry
  • świeże rany lub blizny

Czas trwania zabiegu

  • regulacja brwi - 5-10 min

CENNIK ZABIEGÓW TUTAJ

Czy wiesz, że... Jedną z metod regulacji brwi jest nitkowanie wywodzące się z krajów azjatyckich. Jest to metoda depilacji za pomocą odpowiednio splecionej bawełnianej nici, przy pomocy której można usunąć zarówno pojedynczy włosek jak i całą ich linię. Przy odpowiedniej wprawie czynność regulacji brwi ta trwa zaledwie 2 minuty!

Salon Kosmetyczny zaprasza na zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kosmetolog.

Gabinet Kosmetyczny Malwina Tomicka w Szczecinie ma w swojej ofercie zabiegi pielęgnacyjne, którą pozwolą poczuć się pięknie. Moje profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetologa, pozwala na rzetelne przeprowadzanie zabiegów i spełnienie oczekiwań moich Klientek. Pracuję przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i preparatów. Oferta mojego salonu kosmetycznego obejmuje specjalistyczne zabiegi, jak choćby mezoterapię czy mikrodermabrazję. Moje Klientki chętnie poddają się oczyszczaniu twarzy, które pozwala odetchnąć zmęczonej skórze. Wizyta w moim Salonie Kosmetycznym w Szczecinie przyniesie pomoc Twojej skórze oraz pozwoli odpocząć i spędzić czas w kojącej atmosferze.

Wizyta w Studio Urody wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Salon Piękności w Szczecinie Malwina Tomicka zlokalizowany jest w centrum naszego miasta. Dzięki temu, nawet przy obecnym trybie życia w ciągłym biegu, można wstąpić do mojego Salonu Kosmetycznego po chwilę ukojenia. Jako doświadczona kosmetolog troskliwie zajmę się Twoją skórą, i pomogę odzyskać jej dawny blask. Rodzaj użytych preparatów dobieram indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry, aby wykonane przeze mnie zabiegi przyniosły optymalny efekt. Terminy wizyty w moim Gabinecie Kosmetycznym w Szczecinie ustalamy wspólnie, by był najbardziej dogodny dla obu stron.

Zabiegi pielęgnacyjne oraz przedłużanie rzęs wydobędą urodę każdej Kobiety.

Aby zadbać o odpowiedni wygląd dłoni proponuję wizytę w moim Salonie Kosmetycznym mieszczącym sie w Szczecinie oferuję manicure, parafinę na ręce i tipsy. Wypielęgnowane dłonie z zadbanymi paznokciami przyciągają uwagę. Warto zdecydować się na zabiegi poprawiające elastyczność, nawilżenie i koloryt skóry, co z pewnością wpłynie na lepsze samopoczucie. Na liście moich usług znajduje się makijaż permanentny, który cieszy się powodzeniem wśród aktywnych Kobiet, nie znajdujących czasu na codzienny staranny makijaż. Nie zmęczone stopy polecam pedicure, który ma dobroczynny wpływ na zmęczone nogi. Wykonuję profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Szczecinie, dzięki czemu Wasze spojrzenie nabierze głębi.

GABINET KOSMETYCZNY

MALWINA TOMICKA


ul. Gen. Rayskiego 39
70-426 Szczecin
tel. 787 157 007
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Makijaż permanentny