Mezoterapia bezigłowa

mezoterapia bezigłowa Skuteczna regeneracja skóry

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda polegająca na wprowadzeniu substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry. Zabieg ten wykorzystuje zjawisko elektroporacji.

Pod wpływem pola elektromagnetycznego zostają tymczasowo utworzone kanały w błonach komórkowych, które powzalają na wprowadzenie w głębsze warstwy skóry preparatów leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Ponieważ impulsy elektryczne można regulować, jesteśmy w stanie dopasować ich częstotliwość, długość i rodzaj do rodzaju skóry, czy części ciała.

Metoda bezigłowa jest najbardziej skuteczną mezoterapią, ponieważ aplikowane preparaty wnikają głęboko w skórę; ponadto jest ona całkowicie bezbolesna i nie wiążę się z żadnym dyskomfortem nawet dla osób bardzo wrażliwych. Mezoterapia bezigłowa ponadto nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych czynności, udać się do pracy lub spotkać wieczorem z przyjaciółmi.

Wskazania do zabiegu

Zabiegi elektroporacji wykonuje się we wskazaniach takich jak blizny, trądzik pospolity, zmarszczki, odwodnienie skóry i utrata jej elastyczności. Aby osiągnąć oczekiwane efekty konieczne jest przeprowadzenie serii 8 – 10 zabiegów w odstępach 10 – 14 dni. Wyraźne zmiany widoczne są już po 5 sesjach.

Efekty mezoterapii bezigłowej

Zabieg likwiduje zwiotczenie skóry twarzy i ciała, zmniejsza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Cera staje się gładka, nabiera blasku i świeżości. Ponadto skóra jest jędrna i odporniejsza na szkodliwe działanie środowiska.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  • ciąża, menstruacja
  • choroby serca i żył
  • implanty, rozrusznik serca
  • epilepsja
  • stanami zapalnymi i nadwrażliwość skóry

Czas trwania zabiegu

  • mezoterapia bezigłowa - 60 min

Przebieg zabiegu może nieco odbiegać od powyższego opisu, ponieważ dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb danego rodzaju cery.

CENNIK MEZOTERAPII TUTAJ

Czy wiesz, że... Elektropory powstające podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej zanikają w ciągu kilku sekund do kilkunastu minut po zatrzymaniu działania pola elektromagnetycznego. Istotą elektroporacji jest taki dobór parametrów impulsów, aby spowodowały one czasowe otwarcie porów, natomiast nie wywołały trwałego uszkodzenia błony.

Salon Kosmetyczny zaprasza na zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kosmetolog.

Gabinet Kosmetyczny Malwina Tomicka w Szczecinie ma w swojej ofercie zabiegi pielęgnacyjne, którą pozwolą poczuć się pięknie. Moje profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetologa, pozwala na rzetelne przeprowadzanie zabiegów i spełnienie oczekiwań moich Klientek. Pracuję przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i preparatów. Oferta mojego salonu kosmetycznego obejmuje specjalistyczne zabiegi, jak choćby mezoterapię czy mikrodermabrazję. Moje Klientki chętnie poddają się oczyszczaniu twarzy, które pozwala odetchnąć zmęczonej skórze. Wizyta w moim Salonie Kosmetycznym w Szczecinie przyniesie pomoc Twojej skórze oraz pozwoli odpocząć i spędzić czas w kojącej atmosferze.

Wizyta w Studio Urody wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Salon Piękności w Szczecinie Malwina Tomicka zlokalizowany jest w centrum naszego miasta. Dzięki temu, nawet przy obecnym trybie życia w ciągłym biegu, można wstąpić do mojego Salonu Kosmetycznego po chwilę ukojenia. Jako doświadczona kosmetolog troskliwie zajmę się Twoją skórą, i pomogę odzyskać jej dawny blask. Rodzaj użytych preparatów dobieram indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry, aby wykonane przeze mnie zabiegi przyniosły optymalny efekt. Terminy wizyty w moim Gabinecie Kosmetycznym w Szczecinie ustalamy wspólnie, by był najbardziej dogodny dla obu stron.

Zabiegi pielęgnacyjne oraz przedłużanie rzęs wydobędą urodę każdej Kobiety.

Aby zadbać o odpowiedni wygląd dłoni proponuję wizytę w moim Salonie Kosmetycznym mieszczącym sie w Szczecinie oferuję manicure, parafinę na ręce i tipsy. Wypielęgnowane dłonie z zadbanymi paznokciami przyciągają uwagę. Warto zdecydować się na zabiegi poprawiające elastyczność, nawilżenie i koloryt skóry, co z pewnością wpłynie na lepsze samopoczucie. Na liście moich usług znajduje się makijaż permanentny, który cieszy się powodzeniem wśród aktywnych Kobiet, nie znajdujących czasu na codzienny staranny makijaż. Nie zmęczone stopy polecam pedicure, który ma dobroczynny wpływ na zmęczone nogi. Wykonuję profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Szczecinie, dzięki czemu Wasze spojrzenie nabierze głębi.

GABINET KOSMETYCZNY

MALWINA TOMICKA


ul. Gen. Rayskiego 39
70-426 Szczecin
tel. 787 157 007
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Makijaż permanentny