Tipsy żelowe

tipsy żelowe Przygotowanie płytki paznokcia

Przed nałożeniem tipsów, paznokcie muszą być odpowiednio przygotowane, aby efekt był zadowalający i długotrwały. Paznokcie trzeba przyciąć, skórki odsunąć kopytkiem, a płytkę paznokcia zmatowić i odtłuścić. Kolejnym krokiem jest wybór tipsa, przy czym należy wziąć pod uwagę nie tylko jego rodzaj i kształt, ale przede wszystkim odpowiedni rozmiar.

Przyklejanie tipsa

Po dobraniu odpowiadającego nam tipsa, przystępujemy do przyklejania. Działanie to ma zasadnicze znaczenie, bowiem od właściwego przymocowania zależy końcowy efekt i trwałość. Po przyklejeniu trzeba wyrównać granice pomiędzy naturalnym paznokciem, a tipsem oraz zmatowić i odtłuścić całą powierzchnię tipsa. Następnie na paznokieć należy nałożyć preparat zwany primerem, zwiększajmy przyczepność żelu.

Nakładanie masy żelowej

Kolejnym punktem jest nałożenie żelu. Najlepszy efekt uzyskuje się rozprowadzając cienką warstwę, zachowując niewielki margines, co zapobiegnie zalaniu skórek. Żel należy utwardzić lampą UV. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać, na powierzchni należy rozprowadzać i utwardzać kolejne warstwy żelu.

Na zakończenie tego etapu paznokieć należy przemyć cleanerem, w celu usunięcia warstwy dyspersyjnej tj. nieściętego, lepkiego żelu. Końcowy rezultat uzyskuje się przez opiłowanie paznokcia i nadanie mu pożądanego kształtu. W celu uzyskania połysku i powłoki utrwalającej efekt pracy można nałożyć utwardzacz. Na zakończenie na skórki nakładana jest oliwka pielęgnacyjna.

Efekt końcowy

Niewątpliwą zaletą tipsów żelowych jest estetyczny i oryginalny wygląd. Ponadto są one trwałe i wytrzymałe, a efekt stylizacji utrzymuje się przez dłuższy czas. Odrosty należy uzupełniać, co 4-5 tygodni, w zależności od tempa wzrostu naturalnego paznokcia. Zachowują odpowiedni kształt, długość i kolor.

Przeciwwskazania

Tipsy żelowe same w sobie nie mają negatywnego wpływu na nasz organizm. Za to niektóre farmaceutyki (antybiotyki, leki hormonalne, leki stosowane w chemioterapii) mogą sprawiać, że tipsy będą odpadać. Wynika to z faktu, że organizm osób chorych jest osłabiony, a tym samym przyczepność naturalnej płytki paznokcia jest ograniczona.

Czas trwania zabiegu

  • tipsy żelowe - 1,5-2 godz
  • odnowa tipsów - 1-1,5 godz

CENNIK TIPSÓW TUTAJ

Czy wiesz, że... Przyrost paznokci na długość zachodzi stale, przy czym proces ten jest szybszy w przypadku paznokci rąk. Maksymalna prędkość wzrostu paznokci przypada na drugą i trzecią dekadę życia, po czym proces ten zachodzi już coraz wolniej. Paznokcie rosną też szybciej latem niż zimą.

Salon Kosmetyczny zaprasza na zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kosmetolog.

Gabinet Kosmetyczny Malwina Tomicka w Szczecinie ma w swojej ofercie zabiegi pielęgnacyjne, którą pozwolą poczuć się pięknie. Moje profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetologa, pozwala na rzetelne przeprowadzanie zabiegów i spełnienie oczekiwań moich Klientek. Pracuję przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i preparatów. Oferta mojego salonu kosmetycznego obejmuje specjalistyczne zabiegi, jak choćby mezoterapię czy mikrodermabrazję. Moje Klientki chętnie poddają się oczyszczaniu twarzy, które pozwala odetchnąć zmęczonej skórze. Wizyta w moim Salonie Kosmetycznym w Szczecinie przyniesie pomoc Twojej skórze oraz pozwoli odpocząć i spędzić czas w kojącej atmosferze.

Wizyta w Studio Urody wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Salon Piękności w Szczecinie Malwina Tomicka zlokalizowany jest w centrum naszego miasta. Dzięki temu, nawet przy obecnym trybie życia w ciągłym biegu, można wstąpić do mojego Salonu Kosmetycznego po chwilę ukojenia. Jako doświadczona kosmetolog troskliwie zajmę się Twoją skórą, i pomogę odzyskać jej dawny blask. Rodzaj użytych preparatów dobieram indywidualnie do potrzeb i rodzaju skóry, aby wykonane przeze mnie zabiegi przyniosły optymalny efekt. Terminy wizyty w moim Gabinecie Kosmetycznym w Szczecinie ustalamy wspólnie, by był najbardziej dogodny dla obu stron.

Zabiegi pielęgnacyjne oraz przedłużanie rzęs wydobędą urodę każdej Kobiety.

Aby zadbać o odpowiedni wygląd dłoni proponuję wizytę w moim Salonie Kosmetycznym mieszczącym sie w Szczecinie oferuję manicure, parafinę na ręce i tipsy. Wypielęgnowane dłonie z zadbanymi paznokciami przyciągają uwagę. Warto zdecydować się na zabiegi poprawiające elastyczność, nawilżenie i koloryt skóry, co z pewnością wpłynie na lepsze samopoczucie. Na liście moich usług znajduje się makijaż permanentny, który cieszy się powodzeniem wśród aktywnych Kobiet, nie znajdujących czasu na codzienny staranny makijaż. Nie zmęczone stopy polecam pedicure, który ma dobroczynny wpływ na zmęczone nogi. Wykonuję profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Szczecinie, dzięki czemu Wasze spojrzenie nabierze głębi.

GABINET KOSMETYCZNY

MALWINA TOMICKA


ul. Gen. Rayskiego 39
70-426 Szczecin
tel. 787 157 007
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Makijaż permanentny